czerwiec, 2018

17cze10:0017:00Skuteczne metody terapii mutyzmu wybiórczegoSzkolenie stacjonarne

Szczegóły

Stowarzyszenie „Polskie Towarzystwo Mutyzmu Wybiórczego” ma przyjemność zaprosić do udziału w szkoleniu stacjonarnym, które odbędzie się w centrum Poznania 17-06-2018.

Szkolenie kierowane jest zarówno do rodziców dzieci z mutyzmem wybiórczym jak i specjalistów (logopedów, pedagogów, psychologów), nauczycieli oraz wszystkich zainteresowanych nabyciem praktycznych umiejętności w skutecznej pomocy dziecku z mutyzmem wybiórczym.

Szkolenie podzielone będzie na 2 części, część teoretyczną i część praktyczną. Część wykładową poprowadzi Pani Maria Bystrzanowska (logopeda i specjalista wczesnego wspomagania rozwoju dziecka, posiadająca dużą wiedzę teoretyczną oraz doświadczenie w prowadzeniu konferencji, szkoleń i warsztatów poświęconych mutyzmowi wybiórczemu, autorka wydanej w czerwcu 2017 r. książki pod tytułem „Mutyzm wybiórczy – Poradnik dla rodziców, nauczycieli i specjalistów”.)

Część warsztatowa będzie uwzględniała podział na grupy, uczestnicy będą mieli do wyboru udział w 1 z 4 warsztatów z uwzględnieniem wieku dziecka dotkniętego zaburzeniem mutyzmu wybiórczego, warsztaty poprowadzą: Pani Maria Bystrzanowska oraz członkowie stowarzyszenia prowadzący z powodzeniem terapię swoich podopiecznych. Szczegóły dotyczące wydarzenia znajdą Państwo pod adresem http://www.mutyzm.org.pl/szkolenie-poznan/

Data

(Niedziela) 10:00 - 17:00

Lokalizacja

Centrum Konferencyjne KOCHTEX, budynek Delta

Towarowa 35, 61-896 Poznań

Comments are closed.

X