W związku z licznymi zapytaniami o konsultacje online (Skype) dla rodziców dzieci z mutyzmem wybiórczym, postanowiliśmy wyjść Wam naprzeciw.

Istnieje możliwość przeprowadzenia konsultacji przez internet, z jednym z polecanych przez nas specjalistów, mających duże doświadczenie w pracy z dziećmi dotkniętymi mutyzmem wybiórczym, poparte sukcesami terapeutycznymi.

Podczas sesji online można uzyskać:

  • wymierną ocenę dotyczącą funkcjonowania dziecka,
  • wsparcie i poradę dotyczącą ogólnego postępowania terapeutycznego,
  • wyjaśnienie nurtujących pytań i zawiłości w technice terapii mutyzmu wybiórczego wg materiałów dostępnych na www.mutyzm.org.pl.
konsultacje online
kamila fijak

Kamila Fijak

psycholog, oligofrenopedagog, Bielsko-Biała

Co Kamila pisze o sobie? 

Pracuję w Poradni Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży oraz w prywatnym gabinecie PsychoMEDICAL w Bielsku-Białej. W PZP pomoc udzielana jest bezpłatnie, w ramach kontraktu z NFZ (do psychologa wymagane jest skierowanie od lekarza rodzinnego lub dowolnego lekarza specjalisty), w gabinecie prywatnym wizyty są odpłatne.Na co dzień zajmuję się głównie diagnozą i terapią zaburzeń psychicznych u dzieci i młodzieży, ale także u osób dorosłych. Pracuje interdyscyplinarnie. Metody pracy staram się dopasować do potrzeb i możliwości pacjenta. W przypadku dzieci i młodzieży pomocą psychologiczną obejmuję także rodzinę pacjenta. W bezpośredniej pracy z dzieckiem skupiam się na stworzeniu w gabinecie bezpiecznej i komfortowej atmosfery. W pracy z dzieckiem z MW wykorzystuję głównie terapii behawioralnej, ale również elementy relaksacji, choreoterapii, bajkoterapii, arteterapii.

Koszt konsultacji to 50 zł/h płatne przelewem. Po zaksięgowaniu wpłaty rezerwowana jest sesja. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt z Kamilą poprzez formularz poniżej.

Napisz do mnieX