Stowarzyszenie „Polskie Towarzystwo Mutyzmu Wybiórczego” bardzo dziękuje firmie Rebel Sp. z o.o. za ufundowanie wspaniałych trzech zestawów Story Cubes: wersja Klasyczna, Muminki i Batman, które otrzymają laureaci naszego konkursu „Słowo do słowa, a będzie mowa!”

https://www.rebel.pl/

https://www.facebook.com/REBELpl/

Story Cubes wspaniale sprawdzają się podczas terapii sliding in, zarówno podczas pracy na niskim obciążeniu komunikacyjnym, kiedy wystarczy kostki ułożyć i policzyć, poprzez odpowiedzi tak/nie, nazwanie obrazków, jak i na wysokim, kiedy pełnymi zdaniami wraz z pozostałymi uczestnikami gry opowiadamy historie z dokładanych kostek. Kombinacji jest ogrom i co najważniejsze, to wciąga i przynosi dobre rezultaty! Co niektórzy w PTMW mieli już okazję testować Story Cubes na swoich Pociechach 🙂 Ich niewątpliwą zaletą jest również to, że schowane w małym pudełeczku, w maminej torebce, są zawsze pod ręką, gotowe do użycia w przełamywaniu lęku przed mówieniem – w każdej chwili!

A co trzeba zrobić, by zdobyć jeden z trzech zestawów?

Zalogować się na Facebooku, polubić i udostępnić konkursowy post oraz napisać komenarz na temat używania gier w terapii mutyzmu wybiórczego. Konkurs potrwa do 10 marca 2018. Serdecznie zapraszamy do udziału!

"SŁOWO DO SŁOWA, A BĘDZIE MOWA!"UWAGA! Nowa zabawa! Tym razem przygotowaliśmy konkurs dla rodziców dzieci z mutyzmem…

Posted by Polskie Towarzystwo Mutyzmu Wybiórczego on Samstag, 3. März 2018